Hanipöö-Tuomo

jeejee

Tuomo istui kotisohvallaan ja ajatteli Emmaa kun Salla saapui kotiin. Mies ei kuitenkaan huomannut oven käymistä, sillä hänen kyrpänsä oli halkeamispisteessä."Voi kun saisin vielä naida häntä, toivottavasti saisin persettä edes kerran siltä ihanuudelta, mutta kyllä suihinottokin kelpaisi hätätapauksessa", pohdiskeli Tuomo syvällisesti. Sallan huuto kuitenkin keskeytti tämän ajatustyön ja Tuomo laukesi korahtaen housuihinsa silkasta säikähdyksestä.

"Voi hanipöö, et voi ikinä uskoa mitä töissä tänään tapahtui. Eräältä vanhemmalta miesasiakkaalta oli jäänyt lompakko kotiin eikä hänellä ollut rahaa maksaa ostoksiaan. Keksimme kuitenkin ratkaisun pulmaan sillä tunnistin hänet erääksi maankuuluksi suolihuuhtelijaksi. Koska olen jo pitkään miettinyt että meidän olisi käytävä sellaisessa, annoin miehen ottaa ostokset neljää lahjakorttia vastaan. Järjestin siis meille sekä Ullalle ja Sepolle käynnit. Minä käytin jo omani sillä ne Jardinin tuotteet hieman turvottavat ja kyllä sinunkin, hanipöö, olisi mentävä sinne niin nopeasti kuin mahdollista, ehkä voimme varata sinulle ja Sepolle yhteisen ajan. Voi kulta, kyllä se sisäinenkin puhtaus on niin tärkeää." Tästä järkyttyneenä Tuomo ryntäsi vessaan paskalle.

Ulla ja Seppo viettivät rauhaisaa iltapäivätuokiota valiten pornofilmiä jonka he voisivat katsoa. "Hmm, pitäisiköhän valita tämä buttmanin uusin vaiko kenties Ich bin jung 3, mitä mieltä olet Ullaseni?", kysyi Seppo. Ullalla oli jo vastaus valmiina:"Ehdottomasti Buttman, kyllä kunnon pepputoiminta aina toimii. Vai pitäisiköhän sittenkin valita se ihana poikaactionpätkä jossa on niitä ihania seiloreita?" "voi Ullapulla, se taitaa olla Ismolla lainassa ja naapurin Lasse meni sinne juuri, emme ehkä halua häiritä heitä juuri nyt." "Selvä, laita sitten buttman pyörimään mahdollisimman pian."vastasi Ulla jo lähes hysteerisenä. Ovikellon kuitenkin soi vaativasti ennen kuin pari oli edes ehtinyt kunnolla aloittaa.

JATKOA SEURAA...

5

2444

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jhjmhc,m

      kirjoita lisää

    • astrid

      aika huono...en kiihottunu. Mä pistän paremmaks kun kerkeän ja suomenkielikin taittuu pikkasen paremmin kun sulla. Kaikesta huolimatta: Keep drying!

      • ...

        englanninkieli ei taida sulta ainakaan yhtä hyvin taittua kuin suomi. :)


    • mahtavaa

      jatka ihmeessä! Olis varmaan ,IIhanaa ,asua tollasessa paikassa..löytyy puoleen ja toiseen,JATKA !!

    • openalle

      Lisää tarinaa peliin, tässä oli monia kehityskelpoisia käänteitä jatko-osille!!

      ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      39
      4548
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      53
      2444
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      48
      1472
    4. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      96
      1322
    5. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      28
      1267
    6. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      40
      1224
    7. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      54
      1169
    8. Jenkkilahkojen kastekaava

      Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan
      Kaste
      139
      1004
    9. Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!

      Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin
      Kaste
      161
      975
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      62
      967
    Aihe