Tuomo istui kotisohvallaan ja ajatteli Emmaa kun Salla saapui kotiin. Mies ei kuitenkaan huomannut oven käymistä, sillä hänen kyrpänsä oli halkeamispisteessä."Voi kun saisin vielä naida häntä, toivottavasti saisin persettä edes kerran siltä ihanuudelta, mutta kyllä suihinottokin kelpaisi hätätapauksessa", pohdiskeli Tuomo syvällisesti. Sallan huuto kuitenkin keskeytti tämän ajatustyön ja Tuomo laukesi korahtaen housuihinsa silkasta säikähdyksestä.
"Voi hanipöö, et voi ikinä uskoa mitä töissä tänään tapahtui. Eräältä vanhemmalta miesasiakkaalta oli jäänyt lompakko kotiin eikä hänellä ollut rahaa maksaa ostoksiaan. Keksimme kuitenkin ratkaisun pulmaan sillä tunnistin hänet erääksi maankuuluksi suolihuuhtelijaksi. Koska olen jo pitkään miettinyt että meidän olisi käytävä sellaisessa, annoin miehen ottaa ostokset neljää lahjakorttia vastaan. Järjestin siis meille sekä Ullalle ja Sepolle käynnit. Minä käytin jo omani sillä ne Jardinin tuotteet hieman turvottavat ja kyllä sinunkin, hanipöö, olisi mentävä sinne niin nopeasti kuin mahdollista, ehkä voimme varata sinulle ja Sepolle yhteisen ajan. Voi kulta, kyllä se sisäinenkin puhtaus on niin tärkeää." Tästä järkyttyneenä Tuomo ryntäsi vessaan paskalle.
Ulla ja Seppo viettivät rauhaisaa iltapäivätuokiota valiten pornofilmiä jonka he voisivat katsoa. "Hmm, pitäisiköhän valita tämä buttmanin uusin vaiko kenties Ich bin jung 3, mitä mieltä olet Ullaseni?", kysyi Seppo. Ullalla oli jo vastaus valmiina:"Ehdottomasti Buttman, kyllä kunnon pepputoiminta aina toimii. Vai pitäisiköhän sittenkin valita se ihana poikaactionpätkä jossa on niitä ihania seiloreita?" "voi Ullapulla, se taitaa olla Ismolla lainassa ja naapurin Lasse meni sinne juuri, emme ehkä halua häiritä heitä juuri nyt." "Selvä, laita sitten buttman pyörimään mahdollisimman pian."vastasi Ulla jo lähes hysteerisenä. Ovikellon kuitenkin soi vaativasti ennen kuin pari oli edes ehtinyt kunnolla aloittaa.
JATKOA SEURAA...
Hanipöö-Tuomo
jeejee
5
2354
Vastaukset
- jhjmhc,m
kirjoita lisää
- astrid
aika huono...en kiihottunu. Mä pistän paremmaks kun kerkeän ja suomenkielikin taittuu pikkasen paremmin kun sulla. Kaikesta huolimatta: Keep drying!
- ...
englanninkieli ei taida sulta ainakaan yhtä hyvin taittua kuin suomi. :)
- mahtavaa
jatka ihmeessä! Olis varmaan ,IIhanaa ,asua tollasessa paikassa..löytyy puoleen ja toiseen,JATKA !!
- openalle
Lisää tarinaa peliin, tässä oli monia kehityskelpoisia käänteitä jatko-osille!!
;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain16510531Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8010057Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1077012Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2275498- 1775174
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784346- 872892
- 1702806
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1132775Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662621