Hanipöö-Tuomo

jeejee

Tuomo istui kotisohvallaan ja ajatteli Emmaa kun Salla saapui kotiin. Mies ei kuitenkaan huomannut oven käymistä, sillä hänen kyrpänsä oli halkeamispisteessä."Voi kun saisin vielä naida häntä, toivottavasti saisin persettä edes kerran siltä ihanuudelta, mutta kyllä suihinottokin kelpaisi hätätapauksessa", pohdiskeli Tuomo syvällisesti. Sallan huuto kuitenkin keskeytti tämän ajatustyön ja Tuomo laukesi korahtaen housuihinsa silkasta säikähdyksestä.

"Voi hanipöö, et voi ikinä uskoa mitä töissä tänään tapahtui. Eräältä vanhemmalta miesasiakkaalta oli jäänyt lompakko kotiin eikä hänellä ollut rahaa maksaa ostoksiaan. Keksimme kuitenkin ratkaisun pulmaan sillä tunnistin hänet erääksi maankuuluksi suolihuuhtelijaksi. Koska olen jo pitkään miettinyt että meidän olisi käytävä sellaisessa, annoin miehen ottaa ostokset neljää lahjakorttia vastaan. Järjestin siis meille sekä Ullalle ja Sepolle käynnit. Minä käytin jo omani sillä ne Jardinin tuotteet hieman turvottavat ja kyllä sinunkin, hanipöö, olisi mentävä sinne niin nopeasti kuin mahdollista, ehkä voimme varata sinulle ja Sepolle yhteisen ajan. Voi kulta, kyllä se sisäinenkin puhtaus on niin tärkeää." Tästä järkyttyneenä Tuomo ryntäsi vessaan paskalle.

Ulla ja Seppo viettivät rauhaisaa iltapäivätuokiota valiten pornofilmiä jonka he voisivat katsoa. "Hmm, pitäisiköhän valita tämä buttmanin uusin vaiko kenties Ich bin jung 3, mitä mieltä olet Ullaseni?", kysyi Seppo. Ullalla oli jo vastaus valmiina:"Ehdottomasti Buttman, kyllä kunnon pepputoiminta aina toimii. Vai pitäisiköhän sittenkin valita se ihana poikaactionpätkä jossa on niitä ihania seiloreita?" "voi Ullapulla, se taitaa olla Ismolla lainassa ja naapurin Lasse meni sinne juuri, emme ehkä halua häiritä heitä juuri nyt." "Selvä, laita sitten buttman pyörimään mahdollisimman pian."vastasi Ulla jo lähes hysteerisenä. Ovikellon kuitenkin soi vaativasti ennen kuin pari oli edes ehtinyt kunnolla aloittaa.

JATKOA SEURAA...

5

2384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jhjmhc,m

      kirjoita lisää

    • astrid

      aika huono...en kiihottunu. Mä pistän paremmaks kun kerkeän ja suomenkielikin taittuu pikkasen paremmin kun sulla. Kaikesta huolimatta: Keep drying!

      • ...

        englanninkieli ei taida sulta ainakaan yhtä hyvin taittua kuin suomi. :)


    • mahtavaa

      jatka ihmeessä! Olis varmaan ,IIhanaa ,asua tollasessa paikassa..löytyy puoleen ja toiseen,JATKA !!

    • openalle

      Lisää tarinaa peliin, tässä oli monia kehityskelpoisia käänteitä jatko-osille!!

      ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      284
      4412
    2. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      59
      2491
    3. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      121
      2418
    4. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      298
      2309
    5. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      83
      2266
    6. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      142
      2265
    7. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      185
      2103
    8. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      75
      1872
    9. Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta

      Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem
      Maailman menoa
      421
      1439
    10. Oletko tosiaan niin

      matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.
      Viha
      152
      1342
    Aihe