Hanipöö-Tuomo

jeejee

Tuomo istui kotisohvallaan ja ajatteli Emmaa kun Salla saapui kotiin. Mies ei kuitenkaan huomannut oven käymistä, sillä hänen kyrpänsä oli halkeamispisteessä."Voi kun saisin vielä naida häntä, toivottavasti saisin persettä edes kerran siltä ihanuudelta, mutta kyllä suihinottokin kelpaisi hätätapauksessa", pohdiskeli Tuomo syvällisesti. Sallan huuto kuitenkin keskeytti tämän ajatustyön ja Tuomo laukesi korahtaen housuihinsa silkasta säikähdyksestä.

"Voi hanipöö, et voi ikinä uskoa mitä töissä tänään tapahtui. Eräältä vanhemmalta miesasiakkaalta oli jäänyt lompakko kotiin eikä hänellä ollut rahaa maksaa ostoksiaan. Keksimme kuitenkin ratkaisun pulmaan sillä tunnistin hänet erääksi maankuuluksi suolihuuhtelijaksi. Koska olen jo pitkään miettinyt että meidän olisi käytävä sellaisessa, annoin miehen ottaa ostokset neljää lahjakorttia vastaan. Järjestin siis meille sekä Ullalle ja Sepolle käynnit. Minä käytin jo omani sillä ne Jardinin tuotteet hieman turvottavat ja kyllä sinunkin, hanipöö, olisi mentävä sinne niin nopeasti kuin mahdollista, ehkä voimme varata sinulle ja Sepolle yhteisen ajan. Voi kulta, kyllä se sisäinenkin puhtaus on niin tärkeää." Tästä järkyttyneenä Tuomo ryntäsi vessaan paskalle.

Ulla ja Seppo viettivät rauhaisaa iltapäivätuokiota valiten pornofilmiä jonka he voisivat katsoa. "Hmm, pitäisiköhän valita tämä buttmanin uusin vaiko kenties Ich bin jung 3, mitä mieltä olet Ullaseni?", kysyi Seppo. Ullalla oli jo vastaus valmiina:"Ehdottomasti Buttman, kyllä kunnon pepputoiminta aina toimii. Vai pitäisiköhän sittenkin valita se ihana poikaactionpätkä jossa on niitä ihania seiloreita?" "voi Ullapulla, se taitaa olla Ismolla lainassa ja naapurin Lasse meni sinne juuri, emme ehkä halua häiritä heitä juuri nyt." "Selvä, laita sitten buttman pyörimään mahdollisimman pian."vastasi Ulla jo lähes hysteerisenä. Ovikellon kuitenkin soi vaativasti ennen kuin pari oli edes ehtinyt kunnolla aloittaa.

JATKOA SEURAA...

5

2354

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jhjmhc,m

      kirjoita lisää

    • astrid

      aika huono...en kiihottunu. Mä pistän paremmaks kun kerkeän ja suomenkielikin taittuu pikkasen paremmin kun sulla. Kaikesta huolimatta: Keep drying!

      • ...

        englanninkieli ei taida sulta ainakaan yhtä hyvin taittua kuin suomi. :)


    • mahtavaa

      jatka ihmeessä! Olis varmaan ,IIhanaa ,asua tollasessa paikassa..löytyy puoleen ja toiseen,JATKA !!

    • openalle

      Lisää tarinaa peliin, tässä oli monia kehityskelpoisia käänteitä jatko-osille!!

      ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      332
      12090
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      157
      11164
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      277
      6516
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      252
      5316
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      183
      3773
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      174
      3588
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      60
      2641
    8. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      125
      2136
    9. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      329
      2020
    10. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      13
      1884
    Aihe