Vikailmoitus

Onko tietoo saako vikailmotuskoodit nollattua mitenkään 02 mondeosta kotikonstein?Akku oli tossa tunnin irti mutta ei auttanu.
3779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no eepä saa jos vika on päällä.vika kuntoon ja sit valo sammuksiin torvi

Äänestä
  • mutta täytys saada toi auton tietokonekin ymmärtään asian

    Äänestä

  • höpä kirjoitti:

    mutta täytys saada toi auton tietokonekin ymmärtään asian

    mikä oli vikana?yleensä se vaatii kuittauksen eli nollataan vika koodit testerillä pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


höpä kirjoitti:

Onko tietoo saako vikailmotuskoodit nollattua mitenkään 02 mondeosta kotikonstein?Akku oli tossa tunnin irti mutta ei auttanu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu