korpisen manaus toi romahduksen

Näin siinä kävi. Korpinen sanoi kiertelemättä ja kaartelematta että kupla on ja romahdus on kohta tosiasia.

TÄmän kunniaksi päästän vuokra-asuntoni sohvalla sellaisen kuuman suhnun että tulee varren kanssa. Minä siivoan!
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sohvaa käy sääliksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Romanoff kirjoitti:

Näin siinä kävi. Korpinen sanoi kiertelemättä ja kaartelematta että kupla on ja romahdus on kohta tosiasia.

TÄmän kunniaksi päästän vuokra-asuntoni sohvalla sellaisen kuuman suhnun että tulee varren kanssa. Minä siivoan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu