Venttiilinvarren kumit

Onnistuuko vaihtaminen itse minkälaisella konstilla ja apuvälineillä?
Jos vien korjaamolle,niin olisko jollain tietoa hyvästä ja halvasta täällä pääkaupunkiseudulla?
Moottori on 1.3,12venttiilinen.(Corolla vm.-90).
Kiitos etukäteen vastauksista:)
1311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tarvii kysyä, niin onnistu itseltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnistuuko kirjoitti:

Onnistuuko vaihtaminen itse minkälaisella konstilla ja apuvälineillä?
Jos vien korjaamolle,niin olisko jollain tietoa hyvästä ja halvasta täällä pääkaupunkiseudulla?
Moottori on 1.3,12venttiilinen.(Corolla vm.-90).
Kiitos etukäteen vastauksista:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu