Justin Timberlake onkin Asshole

yllättynyt...

Kovia kokenut laulaja Britney Spears suunnittelee paljastuskirjan kirjoittamista existään Justin Timberlakesta ja Kevin Federlinesta.

Laulaja on lähteiden mukaan "vihainen ja surullinen" kariutuneista suhteistaan ja aikoo nyt kertoa, mikä meni vikaan.

- Britneyn mielestä hänen viina- ja huumeongelmansa johtuvat Timberlaken takia särkyneestä sydämestä. Hän ei pystynyt luottamaan Justiniin, lähde kertoi America´s Star -lehdelle.

Lähteen mukaan Justin valehteli Britneylle jatkuvasti muista naisista, mikä tuhosi neidon itsetunnon.

- Justinista tuli ilkeä suhteen loppuvaiheilla. Hän kutsui Spearsia lihavaksi ja totesi, että hänen täytyy laihtua ennen kuin Justin haluaa häntä seksuaalisesti.

http://iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1358178

Oikein ällöttää, kun miettii kuinka Justin on rahastanut nyyhky tilitysvideoillaan cry me a river ja what goes around.

Tuota uutista tukee mm se, että justinin ja tämän ex- tyttökaveri cameronin välit menivät poikki juuri cameronin mustasukkaisuuden vuoksi.
Justin myös itse on sanonut ettei osaa oikein sitoutua yhteen ihmiseen.

Myöskin se, että britney aikaisemmin sanoi seurustellessaan kevinin kanssa, että syy miksi rakastaa olla kevinin kanssa on se, että kevin hyväksyy hänet sellaisena kun on ja tämä voi kulkea esim verkkareissa jne. Silloin itse hämmästyin britneyn sanoja, sillä ajattelin, että eikö tämän ihana ex poikakaveri justin ollut varmasti sellainen.

Myöskin se, että britneyn ja justinin eron aikana britney sai kaikki paskat niskaansa. Melkeen kaikki vihasivat tätä sen takia että petti justinia. Justin rahasti hyvin asialla ja antoi julkisuuteen selvästi eron "syyt", eli että britney oli petturi. Britney ei kommentoinut asiaa, vaikka olisi hyvin voinut tuoda esille oman kantansa asiaan. Jolloin olisi pitänyt tajuta, että kumpikoha loppupeleissä on se fiksumpi.

Ja muutenkin, sehän on tutkittua ja sanomattakin selvää, että jos nainen ei saa mieheltään kuulla olevansa kaunis ja seksikäs, nainen helposti lähtee etsimään hyväksyntää toisilta miehiltä. Joten ehkäpä asia ei ollutkaan niin, että kultaista rehellistä justin poikaa vedätettiin..

5

612

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • briitu-fan 4-ever

      samaa mieltä!!"!

    • Fani faini.

      Joko voisitte lopettaa tuon paskan jauhannan? Te ette tiedä mistään mitään, jos ette seuraa uutisia ja ihnnoitte sitä! Onhan Britneykin loukannut monia ihmisiä.

      • EX-Pop star

        Timberlakella. Kumpi on menestynyt paremmin, vaikka kummatkin oli tenava tähdissä.

        Aguileraa pidin "huorahtavana", mutta se ei sekoile niin paljon, kuin se blondi. Tai sitten osaa käyttää järkeään paremmin..YKSIKERTAISESTI


    • ---

      Saatana, olkaa vittu hiljaa kun ette mistäääääään mitään TIIÄ!! Ette te tunne sitä muijaa, joten ette MITENKÄÄ voi tietää mistään mitään.. Eikä se oo mikää puhdas pulmunen et Vittu Pää KIIIIIII!!!!!!!! >:/// VITUN ANGSTIT..

    • CCCCCCCCCCCC

      Saatana, olkaa vittu hiljaa kun ette mistäääääään mitään TIIÄ!! Ette te tunne sitä muijaa, joten ette MITENKÄÄ voi tietää mistään mitään.. Eikä se oo mikää puhdas pulmunen et Vittu Pää KIIIIIII!!!!!!!! >:/// VITUN ANGSTIT..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      75
      4321
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      109
      4066
    3. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      152
      2555
    4. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2517
    5. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2387
    6. 133
      2116
    7. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      42
      2087
    8. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      50
      1973
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      63
      1730
    10. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      54
      1718
    Aihe