Aina ajan hermolla olevan epätieteellisen seuran koe-eläin laitoksen kaiken kokenut johtaja prof.Zweistein on julkaissut kaksi tutkimusta jotka perustuvat miljoonalla hiirellä ja yhdellä sammakolla tehtyihin kokeisiin."Hiirillä tehty tutkimus osoittaa kiistattomasti sen että ihminen on utelias ja pitää juustosta."konstateeraa professori ja jatkaa:
"Sammakolla tehdyn tutkimuksen mukaan todettiin raajojen yhteys ihmisen kuuloaistiin.Kun sammakolta leikattiin jalat se ei enää kuullut käskyä:" hyppää!" vaan jäi koepöydälle täysin liikkumattomaan tilaan".
Johtaja Zweisten on erittäin kokenut (jopa kaiken) tutkija joka on kokenut monta katiskaa,verkkoa ja rysää pitkän uransa aikana ja on myös julkaissut kuuluisan, hänelle jopa Nobel ehdokkuuden tuoneen,tiedemaailmaa ravisuttaneen tutkimustuloksen: "Kaikki leipää syöneet ja todennäköoisesti myös maitoa juoneet ihmiset ovat kuolleet 100% todennäköisyydellä.
"Seuraavaksi aion tutkia sitä ,miksi kukonkakka ei kelpaa lannoitteeksi".Toteaa professori Zweistein tulevaisuuden suunnitelmistaan.
vapputerveisin Kannu Harpo ,Epätieteen kuivalehdestä
uusinta tutkimustietoa 1970-luvulta
lasiin syljetyt tekarit
0
1165
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on626765- 666618
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1445404Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504443En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204069Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53610- 373158
- 283083
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris692730Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta362233