Raumanmeren Juhannus vai Provinnsi. Kumpainen parempi!???
Festareista..
sue
4297
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
..Provinssi...olin siellä 2 vuotta sitten ja oli upeeta...siellä esiintyy vielä niin upeitä bändejä tänä vuonna...suosittelsin..
kyllä mun täytyy sanoo et provinssiin kandeis ennemmin mennä,vaikka oon kuullutkin et raumallakin olis jees,mut kahdesti oon ollut tosiaan provinssissa ja wow......ja nyt viel kaiken lisäks nehän on 25-vuotis pippalot seinäjoella provinssirockeissa!mut varoitan:sä jäät kiinni kun ekan kerran astut törnävälle provinssiin:)
Itse menen Provinssiin..ei oo vielä aivan ikääkään juhannuspippaloihin. Oli viime vuonna kyllä aivan upeeta provinssis..aiva mahtava meno ja tunnelma!Itse olin aivan haltioissani. Eli suosittelen provinssia..juhannuspippaloista en osaa muuta sanoa ku aiva hel*** o porukkaa siellä..mitä jotain 100 000?? Toivottavasti siel on sit tohon verrattuna tarpeeks tilaa..leiriintymiseen ja olemiseen...Itsehän päätät :)
Köyhät kyykkyyn!!!!!!!!!! Itte meen molempiin ja ryyppäään niin saatanasti!!!