Koiralle

Hei!

Onko teillä kellään kokemusta koirahoitolasta nimeltä Luppakorvien Lomakoti, Tampereen lähellä. Olen itse viemässä oman koirani sinne viikoksi hoitoon ja olisi kiva kuulla, jos täällä on siellä käyneitä kuulolla, että kuinka koiranne on viihtynyt.
1648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tuosta paikasta, mutta vastaisuuden varalle voin suositella todella lämpimästi hoitopaikkaa treen läheltä. Orivedellä toimii HoiDOGki niminen koiran päivähoitopaikka, saa myös viedä koiria pitemmänkin loman ajaksi hoitoon. edullinen ja todella laadukas paikka, erittäin asiantuntevaa porukkaa ja koirilla kodinomainen tunnelma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomahoitopaikka kirjoitti:

Hei!

Onko teillä kellään kokemusta koirahoitolasta nimeltä Luppakorvien Lomakoti, Tampereen lähellä. Olen itse viemässä oman koirani sinne viikoksi hoitoon ja olisi kiva kuulla, jos täällä on siellä käyneitä kuulolla, että kuinka koiranne on viihtynyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu