Mistä Presso saa tiedot etukäteen?

Jos ne kerran on jo saatavilla paljon aikaisemmin niin miksi Q1 luvut julkaistaan vasta 5 viikkoa q:n päättymisen jälkeen?
3381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Q2:ssa näkyy romahdus

Äänestä
  • Nauvostoliiton ja idänkaupan romahdus?

    Äänestä

Presso on jumalainenlehti tieto tulee suoraa yläkerrasta.
Lisäksi heillä on laaja povaaja ja ennustaja-kaarti.
Viimeksi kuulin,että sammakkomies olisi hypännyt remmiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuotaako STAT tietoja kirjoitti:

Jos ne kerran on jo saatavilla paljon aikaisemmin niin miksi Q1 luvut julkaistaan vasta 5 viikkoa q:n päättymisen jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu