Olen paras.

Minä, Juulia, olen kaikkein kaunein, siistein, puhtain, eli ehdottomasti paras.
8664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

et oo runessa paras zezima on paras!!!!! ja et täälkää oo

Äänestä

nii varmaan ylpeilet vaan vaik oot kummiskin semmonen porsas nenä et oot paskin

Äänestä

okei...

Äänestä

Ettet vaa olisi Anna_474? Se ajattelee vaa itseäään. :-D

Äänestä

mun mielestä zezima ei oo paras!

se ei riipu total xpstä!
monta ihmistä on jolla on total lvl 2272 mik olikaan...monella on kaikki 99 ne on samallaisii kun zezima! mut zeziman total xp on vaan isompi:P

Äänestä
  • On monta muuta jota ihailen Zeziman sijasta. Esim. TheHate, hänhän on suomen paras pelaaja, sijalla 8. Minusta hän on paras. :] Ihan näin suomalaisuudesta johtuen.

    Äänestä

-otsikko-

Äänestä

Turha aihe. OFP tän voi poistaa =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juulia99 kirjoitti:

Minä, Juulia, olen kaikkein kaunein, siistein, puhtain, eli ehdottomasti paras.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu