Olenko

jonka mielestä tän palstan ihmiset on ihan hukassa....
5559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vähä ihmeessä :DD

Äänestä
  • perustelu e olisi pahitteeksi .Onkohan ne kanssaihmiset oikeesti lukenut mitä tuon bi otsakkeen alta löytyy kun sitä klikataan.... ? Keskustelua, hae bi seuraa...yms...muuta löytyy sen alta itse just tarkistin asian. Joten kyllä tänne meidänkin mielestä kaikkea bi aiheista tarinaa, kysymystä, mietettä, ajatuksia and etc. mahtuu.

    Juu ja tuolle alapuolelle kirjoittaneelle täytyy sanoa, ett yhdymme myös sinuun. Täällä on muutama Tosi "kärttyinen"..mix?.... nythän on kesäkin tulossa. =)
    Toisaalta heistähän ei kannata paineita itelleen ottaa. Nääs kun me kaikki olemme erilaisia ja kaikki ei voi miellyttää kaikkia. *hymyä ny poskeen vaan*

    Äänestä

  • edelliseen kirjoitti:

    perustelu e olisi pahitteeksi .Onkohan ne kanssaihmiset oikeesti lukenut mitä tuon bi otsakkeen alta löytyy kun sitä klikataan.... ? Keskustelua, hae bi seuraa...yms...muuta löytyy sen alta itse just tarkistin asian. Joten kyllä tänne meidänkin mielestä kaikkea bi aiheista tarinaa, kysymystä, mietettä, ajatuksia and etc. mahtuu.

    Juu ja tuolle alapuolelle kirjoittaneelle täytyy sanoa, ett yhdymme myös sinuun. Täällä on muutama Tosi "kärttyinen"..mix?.... nythän on kesäkin tulossa. =)
    Toisaalta heistähän ei kannata paineita itelleen ottaa. Nääs kun me kaikki olemme erilaisia ja kaikki ei voi miellyttää kaikkia. *hymyä ny poskeen vaan*

    palstalla oma sheriffinsäkkin, joka varmasti valvoo ja puuttuu asiaan jos jonkun kirjoitus ei osu tai ole sovelias tänne.
    Pahimmassa tapauksessa....perästä kuuluu. Kirjoittaja saadaan kyllä jäljitettyä jos he sitä mieltä ovat. Et sillai...

    Kaikesta huolimatta Erittäin Hjyvää Vappua edelleenkin kaikille ihmislajiin kuuluville. =)

    Äänestä

minä ainakin olen, ja jokunen muukin siltä vaikuttaa. Plussapuoli on se, että viisaus on sitä kun käsittää ettei kaikkea tiedä.

Äänestä
  • huomio. Vaikken nää kaikkia keskustelijoita, ni tuntuu että ilmassa olisi sellasta sähköä tai jotain. En osaa selittää..ehkä käsitätte..tai ette. En tiedä, mutta tuntuu siltä, että joku kärnätyttö jossain päin Suomea olis suuttunut jostain. ;)

    Mulla on tosi ollut koko päivän ihan kummallinen fiilis (vaikken ole vielä ottanut mitään miestä väkevämpää). Olen vain miettinyt naista, jolle en ole koskaa sanonut yhtäkään sanaa. Olen kyllä nähnyt hänet pari kertaa viikossa, mutta lähdin häntä karkuun viime kerralla. Mä oon niin rohkea että oikein naurattaa ;) Siis joo, taas tuli ihan ihme tekstiä, mutta laitetaan se vapun piikkiin. Nyt on lähettävä röökille, ei täst tuu muuten mitään. Koettakaahan kaikki pärjäillä. Kyllä kaikki asiat järkkääntyy. Ja yhdyn tohon "viisaus on sitä kun käsittää ettei kaikkea tiedä." Parempi niin!

    Äh, sanokaa joku, että en ole ainoa, joka "päästelee suustaan" kaikkee hassuu..!! Hämmentävää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainut, kirjoitti:

jonka mielestä tän palstan ihmiset on ihan hukassa....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu