Oon...

opettajaani. joo se on NIIN söde. siis ei se ees oo mikään vanha, ainakin alle 40. ooksä mä seonnut vai onks tää normalii?? samoi kokemuksii?? voisko alkaa sen open kaa jos se haluis kans??
1279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

miten te jaksatte koko paikan näil provoil täyttää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


....rakastunut kirjoitti:

opettajaani. joo se on NIIN söde. siis ei se ees oo mikään vanha, ainakin alle 40. ooksä mä seonnut vai onks tää normalii?? samoi kokemuksii?? voisko alkaa sen open kaa jos se haluis kans??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu