Mitäs nämä?

mitäs nämä Cybergunnit ovat kun en tiedä mistään mittän. voisitteko kertoa ettekä alkaa vittuilla. kiitos etukätee jo. :)
5272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei niin hyviä aseita! suosiolla kannattaa ostaa tunnettu merkki!

Äänestä
  • eli ne eivät ole parempia kuin jotkut maruin sähköaseet kuten Ak-47 Beta spetsnatz tai G36C, sig ja niit? :D

    Äänestä

  • jephep kirjoitti:

    eli ne eivät ole parempia kuin jotkut maruin sähköaseet kuten Ak-47 Beta spetsnatz tai G36C, sig ja niit? :D

    mp40..

    Äänestä

  • maruin kirjoitti:

    mp40..

    Marui ei tee mp40... NASKI NOOBI!!!!

    Äänestä

  • mitä naskei kirjoitti:

    Marui ei tee mp40... NASKI NOOBI!!!!

    mut sais kyl tehdä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jephep kirjoitti:

mitäs nämä Cybergunnit ovat kun en tiedä mistään mittän. voisitteko kertoa ettekä alkaa vittuilla. kiitos etukätee jo. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu