Hyvää vappu kaikille :< Juokaa 30 prosenttista simaa ja pirtussa kostutettua munkkia joissa on sisällä käyneistä marjoista tehtyä hilloa.
Ja muistakaa rukoilla isiämme Marxia, Leniniä, Stalinia ja Maoa, jokaisen työnväkeen kuuluvan kirkkaita jumalia.
Ja muistakaa rukoilla isiämme Marxia, Leniniä, Stalinia ja Maoa, jokaisen työnväkeen kuuluvan kirkkaita jumalia.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mua harakoidaan 5:ltä eri suunnalta
Minen juhli vappua. Vapu on ihan perseestä, varsinkin, kun on töissä koko vapun...
En ole yhtään ärtynyt siitä, etten eilen voinut lähteä baareilemaan ukkoni ja tämän kavereiden kanssa. Tänään aamulla jouduin tiirikoimaan vessan lukon auki ja löysin lattialta jonkun ison miehen kuorsaamasta. Ukkoni kavereita, ilmeisesti. Kiinnitin herran selkään jeesusteipillä lapun:
``What shall we do with the drunken bar-maryan, what shall we do with the drunken bar-maryan, what shall we do with the drunken bar-maryan sleepin on my bathroom floor
early on the morning!´´ x)
Tämä oli taas näitä ``No nääin! Kukahan saatana tuokin on? Hienoa! Jee!´´
Piti loikkia äijän yli, että pääsin tukkaani laittamaan ja töihin lähtemään. x)
Join kyllä simaa, missä oli 30 prosenttia. Simaa nimittäin. Hillomunkit jäi nyt kyllä saamatta, mutta ei se mitään. Vittuku piti pistää ennen vappua tänne opettavainen vapputarina, missä olisi varoiteltu saastuttamasta vappuheilaa Jehova-soluilla. En muistanut, ja se olisi ollut paska kuitenkin. Ehkä ihmiset pärjäsivät ilman opetustakin. Jopa paremmin.
Vihaan vappua ihan vitusti