ovat riehuneet ja ammuskelleet tuusulassa. Eikö teillä motoristeilla ole ollut lapsena riittävästi sotaleikkejä, kun pitää aikuisiällä laittaa nahkaliivit ja niittivyöt ja alkaa räiskimään? Kyllä moottoripyöräily pitäisi kieltää lailla.
ja taas
MP-jengit
61083
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kukaan muu ei ole koskaan tehnyt mitään väärää kuin motoristit... ne on kaiken pahan alku ja liirum laarum...
moottoripyöräilijöistä, vaan koulukiusatuista huonon itsetunnon omaavista raukoista joiden on pakko leikkiä kovaa jätkää. Sattumoisin tähän imagon kohottamiseen tarvitaan myös kovaäänisiä papattimia, joilla pääsee tarvittaessa liikkumaan lyhyitä matkoja. Laumasieluisia apinoita.
sellainen nahkatukka sama kuin mp jengi? ja yhteydet oli rouge ja bat jotka taas ei ole mp miehiä,joten TIETO tuo tuskaa ;))
intissähän sellaista saa tehdä laillisesti...
Taitaa kaikki pojat tykätä pyssyleikeistä?
EI MIKÄÄN ESTÄ RIKOLLISIA HANKKIMASTA MOOTTORIPYÖRÄÄ...ennen saattoi olla,että jos oli rötöksiä takana,ei saanut ajokorttia!
Veikkaan,että Mersumiehissä on enemmän rikollisia kuin pyörän omistajissa.
ei estä ketään hankkimasta moottoripyörää...rikasta...hölmöä...
nuorta...vanhaa...rampaa...
Kuka meistä kykenee toisen tyypittämään...rikolliseksi tai miksikään muuksi...
Antakaa ihmisten elää ja eläkää te omaa elämäänne???