saako

lukituksen poistettua? operaattori teki ikävän jutun ja aion jättää laskut pystyy ja en maksa turhasta montaa tonnia
31341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo!

Sit et saa liittymää ku Ärrältä ku sut laitetaan kaikille operaattoreille mustalle listalle! Se kello kantaa! sama jos maksukyvytön hoitaa asiat hyvin ja tekee velvotteet, nii operaattorit suorastaan kilpailee ja antaa ilmaiseksi liittymän.

Äänestä
  • vuoteen 2008 kannattomattomina.sonera jo lehdessäkin ilmoitti ja elisa tulee kyllä perässä.nousee muiden prepaidliittymien hinnat tottakai kun ei kilpailua.

    Äänestä

ja samalla menee luottotiedot, hah hah haa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nokia n73 ja 7390 kirjoitti:

lukituksen poistettua? operaattori teki ikävän jutun ja aion jättää laskut pystyy ja en maksa turhasta montaa tonnia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu