Mittarin asennus

Vaikuttaako renkaan koko jos asentaa tommosen pyörän mittarin crossimopoon? ja mihin se olis paras laittaa???
1186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

125cc CR:ssä polkupyörään tarkoitettu digimittari. väsäsin alumiini-latasta sellasen pidikkeen sille anturille, joka tuli jarrusylinterin pultista, ja sitten kumilenkillä tuli kiinni se mittarin anturi, josta lähti johto mittarille. ja pinnaan tuli sitten se vastakappale.

renkaan koko laitetaan sitten mittarin asetuksiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mopedipoika kirjoitti:

Vaikuttaako renkaan koko jos asentaa tommosen pyörän mittarin crossimopoon? ja mihin se olis paras laittaa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu