Tuomon päätä jyskytti ja silmissä näkyi salamoita – ” Vitun krapula vai johtuiko olo ekstaasista ”, mies mietti ajatukset sumeana. Eilinen oli mennyt vähän överiksi teknobileissä ja huorinteko veskissä pisti mielen apeaksi, onneksi bööna ei ollut töissä täällä tänään, Tuomo vilkuili baarin ihmisiä uteliaana. Sami saapui lirkuttelemaan pöydän viereen, ” Mitä tuokin homppeli haluaa ”, Tuomo puhisi äreänä.
- ” Otatsä lisää bissee? ” Sami kysyi keimaillen, ” Vieläkö sun vaimos myy niitä Jardin tuotteita?”
- ” Joo, myy se. Sillä on tänäänkin jonkin sortin iltamat, mee mukaan ”, Tuomo tiuskaisi kiukkuisena, ” Ja tuo nyt vähän äkkiä sitä olutta ”.
- ” Sinulla on asenneongelma ”, Sami päästeli suustaan, ” Meillä yliopistolla olisi siihen sopivia keskusteluryhmiä ”.
- ” Hei homo, mee ryhmiis ihan vaan itse ”, Tuomo suhisi loukkaantuneena, ” Kato, mä olen poliisi ja silleen ”.
Sami häipyi tiskin taakse, pälyillen katkerana ja epäuskoisena Tuomoa. Jenni näytti lohduttavan miestä keittiön oven edessä ja loi murhaavia katseita Tuomoa kohti. ” Mikä tuokin blondi luulee olevansa ”, Tuomo jatkoi kiukkuista puhinaa. ” Tähän oloon täytyy saada jotain vahvempaa ”, mies mietti hampaitaan kiristellen, tunnustellen takkinsa taskunpohjia toiveikkaana. Käsi löysi muutaman foliolevyn ja Tuomo tutkaili pillereitä kummissaan, tavaten levyn takapuolelta niiden nimiä. Cialis, Tuomon harittavat silmät tunnistivat kirjaimet, - ” Mikä lienee päänsärkylääke? ”. Toinen levy näytti tutulta, ne olivat Lauralta pöllittyjä ehkäisypillereitä. Tuomo puristi foliolevyistä kaikki pillerit pöydälle ja onki vielä muutaman lisää rintataskustaan. ” Soma kasa namia ”, Tuomo mietti kasaa katsellen, ” Eiköhän näillä saa hieman höpinää päähän ”.
Jenni toi ison stoben pöytään mieltään osoittaen. Tuoppi jysähti pillerikasan viereen, säikäyttäen Tuomon pahanpäiväisesti. Mieheltä pääsi paha tuhnu housuun ja haju kirveli silmiä.
- ” Mitä sä Samille kiukuttelet, se on kunnon mies. Iso kalu ja kaikki ”, Jenni manasi äreänä.
- ” Horo ”.
- ” Anteeksi kuinka ”, Jenni tuijotti miestä silmät leiskuen.
- ” Huorrrrraa ”, Tuomo tuijotti pillerikasaa haltioituneena.
Tuomo popsi pillereitä innokkaana, ” Njami, ihan kuin Jardinin aamiaismurot ”, mies mietti silmät kiiluen. Pillerikasa hupeni nopeasti ja olutta päälle. Viimeinen pilleri oli huuhdeltu kurkusta alas kun ovelta kuului kammottavan tuttu ääni,
- ” Haniböö, täällähän se minun kultani istuu – häniböö ”.
Tuomon suu tyhjeni oluesta laajana suihkuna pitkin pöytää, pallean tyhjentäessä keuhkot sekunnin murto-osissa. Tuomo käänsi päätänsä ovelle ja näki Sallan lyllertävän pöytäänsä kohden, iloisesti läskejään heilutellen. Näky sai Tuomon voimaan pahoin ja hän nieli kurkkuunsa nousseen yrjön kaljahuikalla.
- ” Hei muru, kullannuppuni ”, Salla piipitti falsetissa, ” Täällähän minun haniböö istuu, muistithan illan Jardin-esittelyn, sinun pitää olla kotona silloin ”.
- ” Joo, kyllä muistin ”, Tuomo virkkoi miehekkäästi, kuin poliisi konsanaan.
Salla raahasi ruhonsa baaritiskille ja jäi pulleat kädet heiluen selittämään Jennille ja Samille Jardinin uutuuksia. Outo tunne alkoi levitä miehen vatsasta ylöspäin, alas ja sivulle. Tunne saavutti päänupin ja lämmitti ajatuksia mukavasti, ihan kuin eilinen ekstaasipilleri. Tuomo vilkuili Sallan persettä ja hihitteli mielessään, ” Järkyttävä läskiperse – hyi olkoon! ”.
Tuomo huomasi Samin tuijotuksen, ” Mitä tuo isomuna Sami tuijottaa ”, mies mietti pää humisten. Villit ajatukset täyttivät Tuomon pään ja kuumensivat aivoja eroottisina aaltoina, ” Hmmm, pitäisikö poliisin pamputtaa hieman ”, mies naureskeli Samia arvioiden. Tuomo tarkensi harottavaa katsettaan Samiin ja iski innostuneesti silmää. Sami hätkähti silmäniskua ja miehen kasvoille levisi rietas hymy. Sami vinkkasi kohti yleisövessaa, tuijottaen Tuomoa herkeämättä.
Tuomo änkesi Samin perässä pieneen vessakoppiin, tarmokkaana ja miehekkäänä, valmiina näyttämään homppelille miehen mallia.
- ” Katsos, mä olen poliisi ja todellinen sonni ”, Tuomo hihitteli housujaan avaten, haroen tukkaansa silmiltään.
Sami laskeutui polvilleen innokkaana, jännittyneenä näkemään mahtisonnin valtavan lihanuijan. Housut laskeutuivat tuskallisen hitaasti, Tuomon nauttiessa tilanteesta kybällä.
Sami hamusi suullaan miehen etumusta, silmät kiinni ja odotuksesta piukeana. Huulet etsivät ja etsivät, kunnes miehen silmät avautuivat katsomaan edessään olevaa jalkoväliä. Samin suusta pääsi kammottava parahdus, ” Herra isä, mitä sulle on tapahtunut? ”.
Tuomo hamusi kädellään miehisiä kalleuksiaan, mutta käsi tunsi vain pienen kurttuisen nahkapussin ja miniporkkanan kokoisen kikkelin. Mies parahti kauhuissaan ja tunsi samalla rintojensa kasvavan ja paidan napit sinkoilivat vessan seinään kuin käsiaseen luodit. Pikku porkkana tärisi jalkovälissä kuin utelias pieni klitoris. Tuomo tuijotti jalkoväliään epäuskoisena ja tunsi miten taju alkoi hämärtyä. Samin sanat kaikuivat Tuomon korvissa, miehen valuessa lattialle, ” Meillä yliopistolla on tukiryhmä tuollaisille sukupuoltaan vaihtaville miehille ”.
Tuomo sekoaa
kääk-kääk
2
2364
Vastaukset
- fanisi
Nää nyt vaan kolahtaa minuun ja pahasti!
- Fe.
Siis mä nauroin hysteeristä hihitystä koko tarinan. Vaikka tää mikään seksinovelli ookkaan, niin hyvä oli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1533410Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk832952Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva582440Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro412330Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?502243Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1152235Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1512149Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,162041Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121526Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville291503