Omegat..

Onko kokemuksia Aira Samulinin mainostamasta Omegat kapseleista? Aika kalliita ovat. Olen syönyt yhden pakkauksen?
41142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

syönyt muutaman kuukauden ja olen ollut tyytyväinen. Mitä vaikutuksia olet huomannut?

Äänestä
  • No en kyllä ole vielä mitään huomannut. Aikaisemmin söin norjalaisia kalaöljykapseleita muutaman vuoden, mutta nyt ajattelin vaihtaa näihin, mutta en kyllä tiedä ovatko sitten sen parempia. Hinta ainakin on kalliimpi.

    Äänestä

  • tietämätön.. kirjoitti:

    No en kyllä ole vielä mitään huomannut. Aikaisemmin söin norjalaisia kalaöljykapseleita muutaman vuoden, mutta nyt ajattelin vaihtaa näihin, mutta en kyllä tiedä ovatko sitten sen parempia. Hinta ainakin on kalliimpi.

    Onko kellään kokemuksia omega3-krilli äyriäisöljyä sisältävistä kapseleista? Miten ne eroaa muista omega kolmosista?

    Äänestä

Omegat on Airan naamalla myyty tuote.. Jokainen rasvahapoista vähäänkään tietävä voi omegat pakkauksesta lukea että se on omega-6 tuote. Ongelma on se että saamme muutenkin liikaa omega-6 ruokavaliosta. Siirry ehdottomasti takasin niihin kalaöljykapseleihin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön.. kirjoitti:

Onko kokemuksia Aira Samulinin mainostamasta Omegat kapseleista? Aika kalliita ovat. Olen syönyt yhden pakkauksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu