Pikku-Kallella oli kaksi kissaa,Muna ja Vetskari.Illalla Vetskari kiipesi puuhun ja Muna meni pensaaseen.Silloin Pikku-Kalle huusi:Vetskari alas ja Muna essiin!
Kissat
Funtzi
5
2290
Vastaukset
- Rone
Tosi hyvä vitsi!
- kommentti..
eikös se ollut niin, että ne kissat oli housut ja muna.. 'housut alas ja muna esiin?' :P
- Make
Mitää housuja ollu...
- Lutune
Merikapteenilla oli kolme mukulaa, joiden nimet olivat Paita, Housut ja Muna. Illalla kapteeni tuli kannelle pyytämään lapsia syömään ja huomasi että Paita oli ruumassa, Housut oli mastossa ja muna oli piilossa muuten vaan. Niinpä hän huusi: Paita ylös, Housut alas ja Muna esiin.
- Anonyymi
Vittu ei ne Noi mee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723205
- 622525
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562166Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942085- 551992
- 421614
- 401590
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141283EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391198- 61103