Lôytyiskô vinkkejä tai jopa matkaseuraa NYT Budabestiin, Prahaan jne. Slovakian lähistôlle suuntautuviin retkiin. Erityisesti kiinnostavat hauskat ja huokeat nähtävät ja koettavat, sekä tietenkin edullinen majoitus.
BRATISLAVA
Dakujem
5679
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Chel by si cestovat tiez na Bratislava? Bohuzial neman teraz cas alebo penazi.Studujes Slovencinu?
Ja som Anne a mam zajtra skusku. Ja som nie velmi dobre. Ja som neni ti. Ja chcem miljovat sa. Lebo lubim ta. Ako sa mate? Sadnite si.
Kosice su pekne!
Kurva majarska viebana.
Mam sa velmi dobre, dakujem. Kde studujes Slovencinu, v Jyväskylä? Co je "miljovat sa" po Finsky? Lubim tiez ta :).
Sorry, but I don t speak any slovak yet. I live in Bratislava, and I wanted to find some travelling company..
ahaa nyt ymmärrän. minä lähtisin muuten, mutta mulla ei ole aikaa ei rahaa, auttava slovakin kielen taito kylläkin, sillä pärjäilisi Tsekissäkin, bohuzial. opiskeletko Bratislavassa?