Neulan irroitus...

Kyselisin sellaista, et tietääkö kukaan, et mitenkö Nissan Primeran mittariston neulat irtoaa...?

Autoni on Nissan Primera P10.... Jos joku on irrottanut neuloja, niin voisiko ystävällisesti kertoa tänne miten se tapahtuu...?
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nappaa ja nyppää...

Äänestä
  • Eli mä tässä rupesin vielä vähän kyselemään, et miten se niinkuin käytännössä tapahtuu...

    Jos olet joskus irrottanut niitä viisareita, niin voisitko kertoa vähän tarkemmin, kuinka se tapahtuu...?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nick kirjoitti:

Kyselisin sellaista, et tietääkö kukaan, et mitenkö Nissan Primeran mittariston neulat irtoaa...?

Autoni on Nissan Primera P10.... Jos joku on irrottanut neuloja, niin voisiko ystävällisesti kertoa tänne miten se tapahtuu...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu