-F1-sarjassa kilpailevan Toyota-tallin kuljettaja Ralf Schumacher uskoo Barcelonan testien tuoneen ratkaisun autoaan vaivanneeseen ongelmaan. Saksalaiskuski on valitellut TF107-auton heikkoa ajettavuutta-
Niin, eipähän se toyota osaa edes formuloissa tehdä ajettavuudeltaan hyviä autoja. Kuuntelee vaikka mitä formula-ammattilainen kertoo auton ajettavuudesta!
Niin, eipähän se toyota osaa edes formuloissa tehdä ajettavuudeltaan hyviä autoja. Kuuntelee vaikka mitä formula-ammattilainen kertoo auton ajettavuudesta!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Makuasioista ei voi kiistellä! Jostain syystä Bemari-kuskit luulee heidän autonsa olevan muita parempi? Minä ainakin näen Bemuissa muita vika-alttiimman tekniikan ja näin ollen jälleenmyyntiarvo on yksi heikoimmista. Muistaakseni Bemuissa on vakuutusmaksut kalleimmasta päästä, varmaan johtuen asennevikaisista kuljettajista!
Niillä on suora motarikin mutka-ajoa.
Kateellisten panettelua. Käykää ajamassa ja kokeilemassa. Parasta mitä saa. BMW
Miksi ihmeessä Toyota yrittää tehdä f1-autonsa Saksassa? Ferraria lukuunottamatta kaikki huipputallit tekevät autonsa Englannissa.