derbin takavalo

pitäis tehä uus takavalo ja nyt avasin sen vakion ja täytyis ottaa ne johdot pois siitä vanhasta siitä muoviosasta eli aattelin kysyy ootteko saanu ujutettuu ne sieltä reiästä vai ootteko poikassu ne johot?
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jodot tulevat kyllä ujuttamalla jos siis alkuperäiset kiinnikkeet.

Mutta voi viedä tovin aikaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxxxx kirjoitti:

pitäis tehä uus takavalo ja nyt avasin sen vakion ja täytyis ottaa ne johdot pois siitä vanhasta siitä muoviosasta eli aattelin kysyy ootteko saanu ujutettuu ne sieltä reiästä vai ootteko poikassu ne johot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu