Usvamaaria

Hei! Miltä näyttää elämäni näiden miesten suhteen?
Olen pitkässä parisuhteessa kaljun miehen kanssa.
Joku vuosi takaperin hullaannuin ristiveriseen mieheen ja hän minuun ja emme pääse irti, emmekä taida halutakaan.
Sitten on vielä yksi vaalea, joka haluaisi enemmän.
Kiitos avustasi!
1124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joudut olemaan paljon poissa sydämesi valitun luota ja ympärilläsi on paljon ihmisä, jotka kilpailevat ja haluavat ottaa hänen paikkansa.
Ihmissuhteesi ovat jotenkin jäässä, niinkauan kun teet ratkaisusi. Kun toimit avoimilla korteilla, teet lopulta oikean ratkaisun ja pääset vapauteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loukussa kirjoitti:

Hei! Miltä näyttää elämäni näiden miesten suhteen?
Olen pitkässä parisuhteessa kaljun miehen kanssa.
Joku vuosi takaperin hullaannuin ristiveriseen mieheen ja hän minuun ja emme pääse irti, emmekä taida halutakaan.
Sitten on vielä yksi vaalea, joka haluaisi enemmän.
Kiitos avustasi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu