Tietäisittekö matkatoimistoja tai matkajärjestäjiä, jotka järjestävät matkoja Moskovaan?
Sellaisia matkoja, jotka eivät ole perusturistimatkoja, vaan vähän rennompaa ja vapaampaa tai pelkästään matkan ja asumisen ilman suurempaa ohjelmaa.
Zerkalolla olisi kiintoisia matkoja, mutta ajankohdat ovat huonoja.
Rentoja matkanjärjestäjiä?
4
1342
Vastaukset
- koto VR
Perusturistimatkalla tarkoitat paketti/ryhmämatkaa, okei.
Entä rennompi ja vapaampi reissu?
Matkat hotelli :
http://www.vr.fi/heo/ita/ita.htm - se on siinä
Zerkalo olisi varmaan sopiva. Katso netistä.
- Nimetön
Haluat Moskovaan rennossa seurassa ja ilman suurempaa ohjelmaa.Tamä on kuin tehty sinulle.Matkaamme joka vuosi joulun alla Moskovan jaakiekkoturneeseen,niin nytkin.Kuka seraa otteluita,ei pakko,suurin osa porukasta soppailee ja viettaa ansaittua vapaa-aikaa,sopinee sinulle.Jos kiinnostaa eikun mukaan joukkoon Bussi-juna 4.h.hytit Hotelli Marinett 2 hh.keskustassa.14-18.12.07.Tied.viimeistaan 30.10.07. 050-4060870.jokke. ps.viimeksi seurasimme Moskovassa kiekon MM-kisat toukokuulla. Bussi lahtee Joensuusta,juna Tolstoi Hki.
hyvä ja edullinen matkatoimisto on MatkaPrima, löytyy netistä ja Isolta Robalta Mäkkärin läheltä, sieltä saa just sellaisen paketin kuin haluaa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481291- 1581097
- 61997
- 8782
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli180771Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27766Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51751- 11749
- 346728
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78685