kitupiikistä

tilasimme dvd soittimen autoon ja kun se saapui ei ollutkaan se minkä tilasimme joten palautimme..no nyt on kuukausi kulunut eikä mitään kuulu...viestiin ja puheluihin ei vastata..onko jokin muukin yrittänyt soittaa ja saanut jonkun kiinni?
1320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minkä takia te tilaatte tuollaisista pilipali puljuista.. eikö järki yhtään sano, että jos firma on jossain kerrostalo yksiössä. ei ole varastoa, asiantuntemus on täys nolla ja sähköposteihin/puheluihin ei vastata että kaikki ei ole kohdallaan..

Ostakaa laitteenne rehellisistä liikkeistä, niin homma toimii.

ihan oikein että menetit rahasi, eikö ollutkin edullinen soitin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-tilaaja? kirjoitti:

tilasimme dvd soittimen autoon ja kun se saapui ei ollutkaan se minkä tilasimme joten palautimme..no nyt on kuukausi kulunut eikä mitään kuulu...viestiin ja puheluihin ei vastata..onko jokin muukin yrittänyt soittaa ja saanut jonkun kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu