En ole vielä päättänyt mitä tänä viikonloppuna pelaan, sillä valinnanvaraa on vaikka millä mitalla, toisin kuin teillä pleikkarinimijöillä, joiden ainoat vaihtoehdot ovat ne iänkaikkisen tylsät Röpöstorm ja Rosostanssi.
Säälisin teitä ressukoita, jos suinkin vain voisin.
Säälisin teitä ressukoita, jos suinkin vain voisin.
Vastaukset 11
Vanhimmat
BOXI HOMO!!!!1
MÄ PELAAN F1 CHAMPION SHIPSIÄ JONKA JUST OSTIN!! ON PLEIKALLE MUITAKI PELEJÄ KU RESISTANSSI JA MOTORSTROM!!
F1CE on yksi niistä Sonyn mainostamista tajunnan räjäyttävistä ihmepeleistä, joihin vain PS3:n huikeille superkonetehoilla pääsee.
Lopputulos oli kuitenkin jopa mopostormia huonompi floppipeli, joka ei alkuunkaan lunastanut sille asetettuja odotuksia.
No niin, menehän nyt siitä ajamaan rataa ympäri yksinkertaisella ajelupelilläsi ja muista sitten ohitella kaarteessa ulkokautta ja nurmikon yli, sillä Sonyn F1-maailmassa tuo kaikki on tehty mahdolliseksi.
nimittäin. ;)
"En ole vielä päättänyt mitä tänä viikonloppuna pelaan, sillä valinnanvaraa on vaikka millä mitalla, toisin kuin teillä pleikkarinimijöillä, joiden ainoat vaihtoehdot ovat ne iänkaikkisen tylsät Röpöstorm ja Rosostanssi.
Säälisin teitä ressukoita, jos suinkin vain voisin."
Tuossa taas näköjään itkee yksi onneton, ennen kaikkea rahaton SuxBoxin ylpeä omistaja.:)
Tosiasia on että PS3 on rahamiesten kone, ja antaa taatusti rahoille vastinetta. Uusia pelejä on tulossa tämän vuoden puolella aivan käsittämätön määrä. Ja hyvä niin. Tätä PS3 kansa on odottanut kuin kuuta nousevaa.
Vaikka tuhat euroa pelikonsoliin..no big deal..hupiaikaa se antaa pitkiksi ajoiksi. Mieluummin pelaan nykyaikaisella konsolilla, kuin esim. PC:llä jota saa olla vähän väliä päivittämässä jotta pysyy ajan hermoilla.
Jokainen tuntuu myös unohtavan, että peleissä on muutakin kuin yksinpeli moodit.
Verkossa jokainen verkkopelaamista tukeva peli muuttuu oikeaksi helmeksi.;)
Mitähän sitä tänä viikonloppuna tekisi. Katsoisi upeita Blu-ray leffoja tykin kautta, vai kenties pelailisi vaikka Tony Haukkaa.
ei ehkä pelaa koko viikonloppua :|
viikonloppu saattaa olla ainoa aika jolloin yleensäkään ehtii pelaamaan
tämän palstan työtä vieroksuvien pleikkaripummien, yhteiskunnan elättien, ym. peräkammarin poikien tietenkin saattaa olla vaikeaa tuota käsittää, kun itse voivat leikkiä leluillaan koko hereilläoloaikansa riippumatta siitä onko arki vai pyhä
Poika poika, jätä se xpoksi rauhaan ja baariin naisia iskemään!!!
Lauantai ilta prkl!
Pian tulee taksi pihaan ja sitte suoraa Onnelaan, te voitte jäädä pelaamaan kotia jos huvittaa.
parempi ku pysyy sisällä, rumakin on varmaan hän.
säestää tätä sun paskaa..
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&q=peliviikonloppu
paskamaasta paikattuna..poks poks puks puks puuh puuh phiiuuuuuu..punavalot per****e palaa..
Ajattele mitä monikäyttöisyyttä!
Voit joulunakin jouluvalojen sijasta laittaa 360:n vilkkumaan kuusen oksille.
Ja on taatusti uusinta teknologiaa joulukuusi valaistuksessa. \o/