temppuilua

Mikä neuvoksi kun pelissä siirtyy toiseen kenttään/tasoon tietokone siirtyy aloitus sivulle eli pelistä pois?apuva
3130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vois pikkasen tarkentaa!!!

Äänestä
  • Peli on Ghost Recon lisälevy.Eikä ole piraatti kamaa.

    Äänestä

Taitaa olla piraatti...Tai sitten koneessas on jotain muhjua.. Toimintaa hidastavaa tavaraa tai jotakin ristiriita ongelmia. Jos mahdollista, niin formatoi, asenna windows ajurit, sen jälkeen DX, ja sitten seuraavaksi se peli, ja testaa. Koita hakea myös peliin uusimmat päivitykset!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oret kirjoitti:

Mikä neuvoksi kun pelissä siirtyy toiseen kenttään/tasoon tietokone siirtyy aloitus sivulle eli pelistä pois?apuva

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu