elikkäs harrastettii seksii viime viikol, sit homma karkas käsist ja piti hakee ehkäsypilleri, vaikkei oltu varmoja tarviiko sitä sillä kumi saattoi irrota kun nousin ylös. mutta sitten kun hain pillerin, menkat alkoivat parin päivän päästä. ehkä pari päivää normaalia myöhemmin, ja nyt siis päästään asiaan. Aloin käyttämään tamppoonia ja aina kun työnnän sen sisään, sattuu kauheasti ja sitten tuntuu tosi oudolt, tunnen sen siellä. tällöin työnnän sitä syvemmälle, niin pitkään kun raaskii, sillä se sattuu. ja kun otan sitä pois 3-4 tunnin päästä kipu on kahta kauheampi. täytyy ottaa oikein hitaasti. tää sit ei oo mikää provo. tarviin vaa vähä selostust ja apuu miks näin käy? ja jos joku alkuu ihmettelee aattelin et voisko se liittyä siihen miks se reikä on nii hellänä.
tamppoonista
wannniill
5485
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sulla voi olla tippuri. ja tod. näk. onkin eli lekuriin siitä! ettet levitä muille sinunlaisillesi. Minua tämä ei koske, mutta hoitakaa itsenne kuntoon!
mut ööh.. kätettii kyl kondoomii?
Se saatoi pettää. Millä tavalla "karkasi käsistä"? Jos jälkiehkäisypilleri oli aidosti tarpeen, veikkaanpa että kumi petti. Ja jos todellakin sait tippurin, niin lekuriin siitä. Tippurin kun voi (onneksi) hoitaa antibiooteilla.
siis se oli molempien eka kerta? ja eihän sillo voi tulla sukupuolitauteja?
Näinkö tosiaan opetetaan koulussa nykyään? Jos on neitsyt niin ei voi saada sukupuolitauteja. Voi hyvää päivää!