Bluetooth ja X680

No ostin sit ton mallin ja tuntuu tähän asti oikein mukavalta. Pikku ongelma bluetoothin kanssa. siirsimme ukon puhelimella musiikkia ja ne menee johonkin muihin tiedostoihin eikö niitä saa siirrettyä/kuunneltua sitä kautta. Olenko tyhmä vai missä vika???
1565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Etsi "tiedostonhallinnassa" haluamasi musiikkikappale ja paina "valinnat".
Silloin avautuu valikko, josta pääset kopioimaan, siirtämään jne. äänet haluamaasi paikkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siska05 kirjoitti:

No ostin sit ton mallin ja tuntuu tähän asti oikein mukavalta. Pikku ongelma bluetoothin kanssa. siirsimme ukon puhelimella musiikkia ja ne menee johonkin muihin tiedostoihin eikö niitä saa siirrettyä/kuunneltua sitä kautta. Olenko tyhmä vai missä vika???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu