Niskalle on avattu uusi lounaspaikka holvi.Pitihän
tuo käydä testaamassa.Lounaspöytä täynnä hyvää suomalaista heteroruokaa salaattipöytineen ja jälkiruokineen.Hinta/laatusuhde kohdallaan.
Korjattavaa mielestäni:Juomat ja jälkiruoka haetaan samasta nurkasta,aiheuttaa turhaa odottamista,tiskit muutaman metrin päässä lähimmistä ruokailijoista,tiskikone pieni ja pauhaa samoin lähellä ruokailijoita,kotikalja puuttuu juomavalikoimasta.Siitä huolimatta,kannattaa mennä käymään,vaihtoehto kebabilla ja pitsalle.
Lounaspaikka Niskalla
17
2647
Vastaukset
- mesta
Juu, paikka ihan ok muuten mutta lämmitystä vois
hieman pienentää. On aika kuuma paikka...- hyvätulisille
homoseksuaaleille kyseinen paikka käy, kun heteroruokaa vain tarjolla. No,mutta kyllähän se kannattaa sossujen elättienkin turvin.
- omianne
Kannattaisi ihmisten Imatralla ruveta käyttämään paikallisten ihmisten palveluja.Saataisiin nuo
valtion maahanmuuttaja ym. tuilla keinottelijat
lopettamaan toimintansa. - kymppikioski
Käväsin tuos maanantaina siellä ekaakertaa ja paikka vaikutti ihan ok systeemiltä.Totta että juomat ja jälkkärit on samas läjäs mut rexona antaa tilaa.Ite ekas luulin et immolan kone tuli takapihalle mut se olikii se ast.pesukone joka pauhas aika lähellä.Pöydät isot ja jykevät, ei mene vellit pöydälle kun joku nousee siitä.Toisin sanoen poikkean kyllä uudestaan siellä.Mänkää kahtoo ja toteamaa ite!
- Anne K.
Ensimmäinen muutos tehty. Ruokajuomat ja jälkkäri vaihtoi paikkaa, mahtuu nyt useampi saman kipon äärelle. Ja astianpesukoneongelmaakin ratkaistaan...
Parannusehdotuksia otetaan vastaan, ja toiveita täytellään mahdollisuuksien rajoissa.Ja kotikaljaakin löytyy jos ei kesken pääse loppumaan.www.elisa.fi/holvi- ahs
www-osoite on: www.elisanet.fi/holvi
- www.elisanet.fi/holvi
www.elisanet.fi/holvi
- paheksun
www.elisanet.fi/holvi kirjoitti:
www.elisanet.fi/holvi
ei löydy sivua , paheksun
- pian ent. asiakas
Mistä löytäisin ruokalistan Holvin sivuilta??? Tuo Elisanetin sivu ei löydy.. Haloo Tuula Toikka. Asiakkaat menevät muualle, kun ei ole ruokalistaa näkyvillä.
- nälkä
MISSÄ ON HOLVIN RUOKALISTA???
Löytyykö netistä???http://lounaskahvilaholvi.elisakotisivut.fi/
Tällä osoitteella minä pääsin ruokalistoille.
Tosin minulla kun on tämä Firefox ver.8.xx, niin ihan vaan kokeilemalla menin Työkalut=>Lisäosien hallinta=>Java Quick Starter 1.0 ja otin sen käyttöön.
Maanantai 20.2
Suppilovahverokeitto
Liha-perunalaatikko
Luumukiisseli
Tiistai 21.2
Hernekeitto
Jauhelihakastike
Laskiaispulla
Keskiviikko 22.2
Kasvisborssi
Broilerin koipi
Marjakiisseli
Torstai 23.2
Porkkanakeitto
Holvin makkarapöytä
Persikkarahka
Perjantai 24.2 Juustokeitto
Kinkkukiusaus, Appelsiinikiisseli- outoo
einari5 kirjoitti:
http://lounaskahvilaholvi.elisakotisivut.fi/
Tällä osoitteella minä pääsin ruokalistoille.
Tosin minulla kun on tämä Firefox ver.8.xx, niin ihan vaan kokeilemalla menin Työkalut=>Lisäosien hallinta=>Java Quick Starter 1.0 ja otin sen käyttöön.
Maanantai 20.2
Suppilovahverokeitto
Liha-perunalaatikko
Luumukiisseli
Tiistai 21.2
Hernekeitto
Jauhelihakastike
Laskiaispulla
Keskiviikko 22.2
Kasvisborssi
Broilerin koipi
Marjakiisseli
Torstai 23.2
Porkkanakeitto
Holvin makkarapöytä
Persikkarahka
Perjantai 24.2 Juustokeitto
Kinkkukiusaus, Appelsiinikiisselimiksi ei pääse suoraan googlen kautta?
- ålk,l,åkå
Miksi pitää olla ruokalista????Jos ruoka jossain on hyvää ni se on sitä joka päivä.
- sikipä
Siksi kun käy vaina kala ja kanaruoka kasvikset
- tervemenoa
http://www.tracynherkut.fi/72647844
Oritlammella saa ruokaa ja näkyy ruokalistakin! - makkaraperunat
Makkaraperunat on kiva yrjötä katukeittiön tiskille ja paskoo housuun samalla!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2719397- 756382
- 286026
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni965850Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv435699Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h995584- 625013
- 434697
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on574046- 493665