kertokaahan mitä tehä että saa yhen oven auki kun oon jo kerännyt siinä kaikki star mapin palaset tai mikä sen nimi oli ja oon ja siellä plateetalla missä on temppeli ja sisällä mut lattiassa on joitakin palikoita ja ku niitten päälle kävelee niin väri vaihtuu...eli pitääkö kaikki värit saada valkoiseksi vai onko siihen tultava joku kuvio?? kiitos jos vastaatta...:)
star wars kotos
jedi 89
3
428
Vastaukset
- samassa
niin minäki olen samassa kohdassaa ihna vammane kohta jelppikää joku!
- Grey Jee-day
Muistaakseni jostain lähistöltä löytyvästä Holocronista löytyi ohjeet tuohon, eli tarkoitus oli kai saada aikaan "H"-kirjaimen kuvio (jossa kaksi ruutua on "vapaina", loput "merkattuna"). Kyseinen kuvio oli kaiketi helpoin saada, jos juoksi koko kuvion yli suoraan jotain tiettyä linjaa pitkin (eli kolmen ruudun yli). Kannattaa kokeilla kaikkia linjoja, sen kuvionhan taisi saada nollattua siitä yhdestä ylinmääräisestä ruudusta.
- fgdfgfdg
Vaatii vähän nysväystä, mutta kyllä se siitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site525890Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714615Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464362SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564141SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422089En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229Mikset pidä yhteyttä?
Miksi et? Ei sun ois tarvinnut sanoa niin tarkoittamatta. Särit mun sydämen. Sinun pitäis jo tietää paremmin.61010