cs koodeja
7
865
Vastaukset
Ei saa käyttää koodeja moninpeleissä. Mene roskiin.
- killer89
Toi on just sopiva sivu 10v statsihuora - pennuille. ^^
ku poloset ei muuten osu (vaik maali ois parin metrin pääs.) =( - lol olen broo
ei sivua jota näyttää :(?
- joku
Tuo sotii CS:n ja muidenkin nettiräiskeiden filosofiaa vastaan. Ei niissä saa käyttää koodeja...
- The_Poor
Hah! Oisko joku koodaaja vaikka laittanu väärän sivuosotteen siihe =) MUAHAHAHAHA
- Cs:s
Koodari!!! Ei sua tartteta koodeja jakelemaan! Moni pärjää ilmankin! Muutenkin väärä osoite ja rikot samalla eräänlaista lakia! Miksi muuten Serverit olisi suojattu valven suojaus estolla! mietippä sitä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- mokka
Vittu noita kkodeja ei ees sika tarvii meee vittuun imee sitä nysääs.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322279Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749496Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297480Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806325SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825960Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344966HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084620Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014386Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo872060Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k791345