laittakaa linkkejä

voitteko laittaa tänne linkkejä paikoista missä on kummittelua kitoos
6886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • paljon

    Äänestä

  • great-hole kirjoitti:

    paljon

    Mahtireikä. Google on ystäväsi.

    Äänestä

  • Kuismanen kirjoitti:

    Mahtireikä. Google on ystäväsi.

    kymmenkunta vuotta sitten puhuttiin Herttoniemen kartanon kummituksesta. En tiedä, onko jo poistunut.

    Äänestä

  • Mistä saa tietoon noiden paikkojen nimet, ku tuossa on vaan noi kuvat, ite en ainakaan nimiä hoksannut..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

voitteko laittaa tänne linkkejä paikoista missä on kummittelua kitoos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu