enhän minä

Olen ihan uuno tietokoneen kanssa, mutta netissä surffailu onnistuu hyvin.Joskus kun avaan koneen ,keskelle ruutua ilmestyy teksti:sinulla ei ole oikeuksia muuttaa catalyst control center tietoja, höh, enhän minä ole mitään tietääkseni muuttanutkaan,miksi tällainen ilmoitus?
3217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun olet kerran ihan Rookie tietokoneiden kanssa, niin Windows ilmoittaa sinulle, että mitä tahansa teetkin sulla EI ole tsäännssejä muuttaa catalystin tietoja. Nyt tiedät tuonkin, joten et ole enää mikään aloittelija atk saralla.

Äänestä
  • Mikä tämä catalyst on ,eihän tekstin siihen pitäisi tulla,ku en ole mitään tietoja yrittänyt muuttaa.

    Äänestä

  • ei riitä kirjoitti:

    Mikä tämä catalyst on ,eihän tekstin siihen pitäisi tulla,ku en ole mitään tietoja yrittänyt muuttaa.

    http://www.google.fi/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuttanutkaan kirjoitti:

Olen ihan uuno tietokoneen kanssa, mutta netissä surffailu onnistuu hyvin.Joskus kun avaan koneen ,keskelle ruutua ilmestyy teksti:sinulla ei ole oikeuksia muuttaa catalyst control center tietoja, höh, enhän minä ole mitään tietääkseni muuttanutkaan,miksi tällainen ilmoitus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu