Niin onko muilla tämmöstä ongelmaa kun mulla. eli näytän aina aamusin ja koulussa aika rumalta mutta viikonloppusin ja iltasin ihan hyvältä.. johtuuko tä vaan väsymyksestä? muilla tällästä ongelmaa?
Siis miksi..??
Boy.89.
3585
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Se on sitä sitä. 8D Mua hävettää mennä aamulla kouluun ku silmät sojottaa joka suuntaan. Mutta monesti illalla tuntuu että emmää ny niin pahannäkönen ookku aamulla. Kaij se on sitä väsymystä tai jotain. Tai sitte sitä ei vaan aivot toimi johonkin tiettyyn aikaan vuorokaudesta. xD Tai sitte illemmalla tai yöllä ottaa asiat rennommin 8>
Siis no mie koen näyttäväni muutenkin aika rumalta, mutta aamut on sietämättömiä. ;)
Kouluun mennessä on silmäpussit ja iho kuluneen näköinen, illalla peilissä joku tuleva miss suomi xD (siis verrattuna aamuiseen minääni, ei muihin).
Musta tuntuu että se johtuu siitä että aamuisin olet tosiaan väsynyt ja varmaankin pahalla päällä, kun taas viikonloppuisin menopäällä ja hyvällä tuulella niin olet samalla hyväksyvämpi itseäsi kohtaan.. :D
Tai jotain..