hienoja efektejä

Voi olla, ett ootte löytäneet jo kaikki moneenkin kertaan, mutt jotkut tuli mulle taas ihan uusina :-)
kuten se vesiefekti (ctr linux/win-näppäin) ja sitt se ikkunan venytys alapalkista - venyy ja venyy ja sitt plops! paukkuu :-) ei meinaa ens irrota, ku venyy vaan ja sitt yht'äkkiä plops - se irtoo sieltä alapalkista!

Wautsi ku siistejä!
5434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

EI KAIT ZIINÄ

Äänestä

mikähän käyttis, ja mitähän kilkkeitä asennettuna.

Äänestä
  • Distrosta ei tietoa mutta beryliltä kuulostaa. Mikäpä siinä, jaksaa niitä venymisiä hetken ihmetellä. Itse poistin kuitenkin koko hökötyksen kun totesin että kaunis on katsella mutta eipähän sillä suuria tee, ehkä tämä "kauneudenpalvonta" on jo karannutkin järkevän rajoilta suurempiin sfääreihin?

    Äänestä

  • old_profile_3778 kirjoitti:

    Distrosta ei tietoa mutta beryliltä kuulostaa. Mikäpä siinä, jaksaa niitä venymisiä hetken ihmetellä. Itse poistin kuitenkin koko hökötyksen kun totesin että kaunis on katsella mutta eipähän sillä suuria tee, ehkä tämä "kauneudenpalvonta" on jo karannutkin järkevän rajoilta suurempiin sfääreihin?

    ..Compiz.

    Äänestä

  • linux-mies kirjoitti:

    ..Compiz.

    se vesiefekti se vasta on jotakin ja sitt' se ikkunan venytys alapalkista - venyy ja venyy ja sitt plops - yllätykseksi oma takapää senkun paukkuu ja pärisee - äkkynäkään ei meinaa ens' mitenkää irrota, ku venyy ja venyy vaan ja sitt yht'äkkiä plops - pieru irtoo sieltä alapäästä että plosahtaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


edelleen kirjoitti:

Voi olla, ett ootte löytäneet jo kaikki moneenkin kertaan, mutt jotkut tuli mulle taas ihan uusina :-)
kuten se vesiefekti (ctr linux/win-näppäin) ja sitt se ikkunan venytys alapalkista - venyy ja venyy ja sitt plops! paukkuu :-) ei meinaa ens irrota, ku venyy vaan ja sitt yht'äkkiä plops - se irtoo sieltä alapalkista!

Wautsi ku siistejä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu