Niin coffee shopeista

Cristiano17

haluaisin varmistaa, että myydäänkö pilveä myös turisteille? Olen kyllä ymmärtänyt, että sitä myydään paikallisille ja turisteille ihan samalla tavalla? Olen menossa kesäkuussa käymään niin olisi ihan mielenkiintosta tietää.

6

2986

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • white russian

      Et voi olla tosissasi kysymyksesi suhteen,totta mooses sitä myydään,niin paljon ku keuhkot sallii sitä imee,vaik suositus on 5 grammaa ulos.Mut sisällä saat sitä imee hamaan tappiin asti.

    • ganja ++++

      Joo,ei siel kuule myydä turisteille ku ei oota. Jos oikein hyvä tuuri käy,voit paikalliselta diileriltä saada himpun marii mut siinä sit onkin. Ne Koffarit on vaa iha hupii siel,ei sielt saa ku limuu ja helkkarin hyvää imuu.

      • jepulisjeejepulis

        ...shopeissa kaikille. Kannattaa tosin ottaa varovaisesti. On meinaan sen verran stydimpää tavaraa kuin mitä suomesta saa.


    • kyselijä...

      Mikä on hintataso coffee shopeissa? Siis nyt tarkoitan pilven hintaa...

      • Käynyt

        Höh,

        Ootte ihan pimeitä... ei kai kukaan hullu halua myrkyttää itseään moisella roskalla. Kannattaako tuonne asti mennä pilveä polttamaan? On siellä muutakin tekemistä ja katselemista. Voi muuten käydä niin, että jää sille tielleen. Muistakaa, että tullissa ei saa olla pätkääkään noita aineita tai käy huonosti. Järki käteen!


      • tmo
        Käynyt kirjoitti:

        Höh,

        Ootte ihan pimeitä... ei kai kukaan hullu halua myrkyttää itseään moisella roskalla. Kannattaako tuonne asti mennä pilveä polttamaan? On siellä muutakin tekemistä ja katselemista. Voi muuten käydä niin, että jää sille tielleen. Muistakaa, että tullissa ei saa olla pätkääkään noita aineita tai käy huonosti. Järki käteen!

        Ei täs kuule kukaan oo hullu joka käy koffareissa,mielummin meen Damin koffariin ku paikalliseen juottolaan mis muuta ku Suomalaiset jurriset örveltää ja haastaa riitaa. Sitä paitsi se on todistettu jutu et kannabis on vaarattomanpaa kuin alkoholi ja auttaa lisäksi kipuhin.Vai muuten käy hullusti? mikä on hullusti? se et saat pikkusakot,jos on jotain pientä jääny vaik laukun pohjalle. Et mikäs moraalin vartija sinä olet? eiköhön meil jokaisel oo oikeus tehä mitä huvittaa? ja jos jotain huvittaa istuu koffarissa,mis ei tarvii kattoo Suomi ryyppy meininkii,ni anna meidän tehdä kuten me itse haluamme,äläkä tule saarnaamaan asoista joista et tiedä mitään.

        terv. kipupotilas,jolle kannabis tuo avun krooniseen hermosärkyyn,ettei tarvii koko ajan olla syömässä myrkkyhuumelääkkeitä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      320
      2540
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      172
      1660
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      27
      1634
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1507
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      48
      1007
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      266
      866
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      247
      763
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      56
      630
    9. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      541
    10. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      39
      541
    Aihe