pöntöt

Miksi kyykkypyörissä on aina niin rumat äänenvaimentimet? Muuten saattaa olla oikeinkin linjakas pyörä. Customeissa on paljon kauniimmin muotoillut ja ovat vielä hienoa kromia.
3422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Just joo, niinkuin esimerkiksi Yamaha Warrior?

Äänestä

... miksi ne saatanan pöntöt vielä kirjoittelee tännekin sen lisäksi että näyttävät rumilta...

Äänestä

...sillä on miltä ne näyttää,kunhan tehoa löytyy riittävästi ;o)

Ja toihan on maku asia...ite oon aivan toista mieltä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivusta seurannut kirjoitti:

Miksi kyykkypyörissä on aina niin rumat äänenvaimentimet? Muuten saattaa olla oikeinkin linjakas pyörä. Customeissa on paljon kauniimmin muotoillut ja ovat vielä hienoa kromia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu