800 INTIKAN RENGASPAINEET???

Kertosko joku, mitkä on hyvät rengaspaineet Intruder VS 800:een. Jos jollakin olisi myydä (vaikka monistettu) ohjekirja, olisi tosi hyvä juttu. Myös laukkuraudat ja kaatumaraudat kiinnostaa. Jos löytyy nurkista pyörimästä, meilaa [email protected]
35345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Apu löytyy varmasti tuolta tuohon ja moneen muuhun "vikaan" tai ongelmaan =)

    Äänestä

  • smela kirjoitti:

    Apu löytyy varmasti tuolta tuohon ja moneen muuhun "vikaan" tai ongelmaan =)

    eteen 2bar taakse 2.2 bar

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7906657 kirjoitti:

Kertosko joku, mitkä on hyvät rengaspaineet Intruder VS 800:een. Jos jollakin olisi myydä (vaikka monistettu) ohjekirja, olisi tosi hyvä juttu. Myös laukkuraudat ja kaatumaraudat kiinnostaa. Jos löytyy nurkista pyörimästä, meilaa [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu