Mitä tehdä

kun naapurin nussimisen äänet kuuluvat seinän läpi yötä-päivää. Huutaa kuin rantapiru, kun sitä porataan ties mihin reikään ja ties miten monen ukon voimalla. Saako seiniin laitettua lisä äänieristeitä?
1280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joko liityt kesteihin mukaan (suositeltavin, saat hyvää oloa eikä panta kiristä päätä), muutat muualle (mitäs jos sielläkin on orgiat?), vaimennat seinät ja katon sekä lattian (kallein, etkä sen jälkeen kuule mitä naapurissa tehdään), korvatulpat (halvin, helpoin. ei tuo hyvää oloe eikä vie orkun puutteesta johtuvaa kiukkua pois)...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hesalainen nainen kirjoitti:

kun naapurin nussimisen äänet kuuluvat seinän läpi yötä-päivää. Huutaa kuin rantapiru, kun sitä porataan ties mihin reikään ja ties miten monen ukon voimalla. Saako seiniin laitettua lisä äänieristeitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu