Aapelille...;))

Kävin kurkkaan..näkyykö sua..ei näkyny..sori..en viikolla jaksanutkaan valvoa..:(..ja aatteleppa..en muistanu nyt ottaa lääkettä..oisin kyllä kiusinu sua...*nauraa*
3363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

satunnaisesti tänä yönä paikalla, ensi yönä odottelen koko yön, jos vaikka sattuisit tulemaan;o)

Äänestä

tänään kohdata klo.00.30 ?

Äänestä
  • Tuleppa nyt..oottelen vähän aikaa..;)..sitten on taas "lääkkeiden" aika..*hymy*

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


*en muistanut ottaa lääkettä* kirjoitti:

Kävin kurkkaan..näkyykö sua..ei näkyny..sori..en viikolla jaksanutkaan valvoa..:(..ja aatteleppa..en muistanu nyt ottaa lääkettä..oisin kyllä kiusinu sua...*nauraa*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu