Klassikko! :D

3573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onkin ensimmäinen kerta, kun kirjoittaja nimittää omaa kirjoitustaan klassikoksi. Ikävä kyllä näytti siltä, että kukaan muu ei ole samaa mieltä.

Eiköhän ne klassikot ole yleensä vähän laadukkaampia tuotoksia?

Äänestä
  • Minusta tuo oli hauska.

    Äänestä

Vieläkö rahaa loytyy vai onko matkaillessa alkanut vähentyä? Kerro, missä olet saanut mielestäsi parempaa palvelua kuin Kreikassa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahaa_löytyy kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=104&conference=4500000000000909&posting=22000000018108025#22000000018108025

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu