KTM 690 Varastettu

leofin

9.5.-10.5. yöllä Vantaalta viety supermotard. Mallia '07, väri oranssi-musta. Kilpi: GN 737. Soita jos havaitset jotain, pyörä saattaa olla liikenteessä: 040 0704808. Poliisi 10022. Kiitos paljon.

4

1497

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      Vantaalta, tarkemmin Jokiniemestä viety KTM Supermoto 690 on yhä kateissa. Mustiin vanteisiin oli lisätty oranssi teipitys joka erottaa sen vakio malleista. GN 737 on rekkari.

      Vihjeestä joka johtaa pyörän löytämiseen on luvassa löytöpalkkio. Jos ei halua soittaa poliisille voi laittaa mailia osoitteeseen: [email protected]

      Suurkiitos ihmisille jotka ovat tähän asti avustanut etsintää!

      • .......

        Onnea etsintöihin!, Taitaa jätkät olla kusessa jos on paikallisia/suomalaisia. Vaikea ajella huomaamatta ja vaikea myydä osissa. kannattaa seurata ebayta jos yrittävät sitä kautta myydä isompia osia ulkomaille. JA tämä on hyvä konsti, ilmoita vaan joka MP foorumilla ja ettei ihmiset unohda UP:paa vähän väliä.
        Ja toivottavasti oli Vakuutus kunnossa?


      • Niin tuskin-

        Tuskin liittyy tuohon varkauteen. Vai olisiko varas niin typerä, että haluaisi kiinnittää virkavallan huomion taivutetulla kilvellään?

        Eiköhän taivutetuilla kilvillä ajavat yleensä itse omista pärränsä, siten uskaltavat tehdä sen ja maksavat sitten kiltisti sakot, kun sinivuokko kehottaa taivuttamaan sen takaisin paikalleen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      44
      3032
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2651
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2604
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      105
      2304
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      50
      2136
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      342
      1903
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1556
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      73
      1418
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1248
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      28
      1185
    Aihe