KTM 690 Varastettu

leofin

9.5.-10.5. yöllä Vantaalta viety supermotard. Mallia '07, väri oranssi-musta. Kilpi: GN 737. Soita jos havaitset jotain, pyörä saattaa olla liikenteessä: 040 0704808. Poliisi 10022. Kiitos paljon.

4

1608

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      Vantaalta, tarkemmin Jokiniemestä viety KTM Supermoto 690 on yhä kateissa. Mustiin vanteisiin oli lisätty oranssi teipitys joka erottaa sen vakio malleista. GN 737 on rekkari.

      Vihjeestä joka johtaa pyörän löytämiseen on luvassa löytöpalkkio. Jos ei halua soittaa poliisille voi laittaa mailia osoitteeseen: [email protected]

      Suurkiitos ihmisille jotka ovat tähän asti avustanut etsintää!

      • .......

        Onnea etsintöihin!, Taitaa jätkät olla kusessa jos on paikallisia/suomalaisia. Vaikea ajella huomaamatta ja vaikea myydä osissa. kannattaa seurata ebayta jos yrittävät sitä kautta myydä isompia osia ulkomaille. JA tämä on hyvä konsti, ilmoita vaan joka MP foorumilla ja ettei ihmiset unohda UP:paa vähän väliä.
        Ja toivottavasti oli Vakuutus kunnossa?


      • Niin tuskin-

        Tuskin liittyy tuohon varkauteen. Vai olisiko varas niin typerä, että haluaisi kiinnittää virkavallan huomion taivutetulla kilvellään?

        Eiköhän taivutetuilla kilvillä ajavat yleensä itse omista pärränsä, siten uskaltavat tehdä sen ja maksavat sitten kiltisti sakot, kun sinivuokko kehottaa taivuttamaan sen takaisin paikalleen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      253
      2095
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1214
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1151
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      766
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      716
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      232
      689
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      208
      640
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      51
      485
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      448
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      442
    Aihe