oon 15 wee ja 165cm ja 38kg ---> oonko liian läski?? Pliis, oikeesti, vastatkaa!!! Käytän Miss Sixtyn farkkuja koko xxs, mut silti ne näyttää ihan rekankokoisilta housuilta.
ja onko normaalia et tykkään kuiteski kattella itteäni farkut jalassa peilin edessä useammankin tunnin. Voisko olla merkki vaik raskaudesta tai jotain...???
ja onko normaalia et tykkään kuiteski kattella itteäni farkut jalassa peilin edessä useammankin tunnin. Voisko olla merkki vaik raskaudesta tai jotain...???
Vastaukset 4
Vanhimmat
tota raskautta vaan aattelin six ku ollaan maken (mun poikaystävä) kans kuiteski nukuttu vierekkäin monta yötä ja se joskus on ollu mun päälläkin, vaatteet päällä tosin, mut silti. Niin ja oon mäki sitä pussaillu. Ollaan myös puhuttu lastenhankkimisesta. Ois tosi ihana sellanen pieni nyytti saada.
olet aika varmasti raskaana...kaikki merkit viittaavat siihen ;)
Onnea vaan :P
Oot aivan liian läski. Sä et saa syödä mitään seuraavaan neljään viikkoon.
Olen myös 165cm ja painan 59kg! Oot ihan sairaalloisen laiha!! (Sori, mut se on totta!)
Voi kamala 165cm 38kg.........:(