Outlook Express/Elisa ja

Onko kokemuksia?? Kertokaa ja -
5590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Käytän parasta aikaa ja toimii motteettomasti.

Äänestä
  • Sähköposteina?

    Onko näitä tai molempia tai jompaa kumpaa mahdollista sada IMAPS protokollalla?

    Äänestä

Saaada kumpaankin protokollaan.

Äänestä
  • Kiitos

    Äänestä

  • kiitos********* kirjoitti:

    Kiitos

    Kunka tuon IMAPSin saa? Entä Gmailiin? Voiko myöhemmin vaihtaa sen siihen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Microsoft Office Outlook kirjoitti:

Onko kokemuksia?? Kertokaa ja -

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu