Hei!Kuka minut tältä palstalta muistaa;ilmoitan teille(ja haluan valaa uskoa!)me saimme toisen lahjamunasolulapsen viime viikolla.Nimimerkkini takaa löydätte hoitohistoriaamme!Voimia voimia voimia hoitoihinne ja plussatuulia!!!!Lämpimin halein mä!:)
Tervehdys!
2
580
Vastaukset
- elmeri77
teille oikein paljon, mutta en minä löytänyt mitään tekstiä kun klikkasin nimimerkkiä..
Kiitos kiitos!Kas kuinka aiemmin kirjoittamiani viestejä ei löytynyt....!Siis;3 ivf/Icsi mun munasoluilla.Ensimmäisestä lahjamunasolu/Icsi-hoidosta raskaus.Pakkaseen ei saatu mitään ja siksi uusi jonotus lahjamunasoluihin.1,5 vuotta jonotusta ja sitten sisarusyritys,mutta 2 siirrosta ei raskautta.Sitten uusi jonotus ja yritys;ja tuoresiirrosta sitten lähti alkuun tämä toinen rakas tyttömme!!!Minun munasoluista tulleet alkiot lääkärimme mukaan hitaasti jakautuvia.Voimia sinulle Elmeri ja kaikille muillekin.Hengessä olen kanssanne!!!!!!!!!!!:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh892158Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1381796- 1731333
- 229805
- 65744
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10721- 60720
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211619- 49587
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </347550