Mie arvelin voittaa

Arvelin voittaa jymypotin: 10 e ( tai vähän päälle)
4400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tuommosesta ihan älyttömän iloiseksi.
Mutta eikös ne neljä oikein jutskatkin ole nykyään jotain 13 e luokkaa?

Äänestä

oikein, tuliko jymypotti? Mihin aiot potin sijoittaa?

Äänestä

Sinä vaan arvelit,mutta minäpä VOITIN 10 euroa!!!

Äänestä
  • Kyllä sulla oli hyvä tuuri. Mulla oli utuuri.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lotossa,, kirjoitti:

Arvelin voittaa jymypotin: 10 e ( tai vähän päälle)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu