Miksi uimaan

Miks kysellään.Onko hyvät rannat Miks yleensä pitää uida?? Itse olen viimeksi uinut 1959- ja hyvin olen pärjännyt.Olen tervve 180/85 ja yli 50v. !!
4823
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllähän se vit...taa, ku ei osaa uida!

Äänestä
  • on, kuin äidinmaidossa lilluisit...nautinto sekin!

    Äänestä

  • 28-asteisessa vedessä kirjoitti:

    on, kuin äidinmaidossa lilluisit...nautinto sekin!

    S**tanan pervo. En oo kyllä ikinä kuullu tai nähny kenenkää lilluvan äidin maidos. Hyi helve***!

    Äänestä

  • Huh hu kirjoitti:

    S**tanan pervo. En oo kyllä ikinä kuullu tai nähny kenenkää lilluvan äidin maidos. Hyi helve***!

    huumorintajua....ei tarvis muuten kirota,,TOLLO

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viisaus kirjoitti:

Miks kysellään.Onko hyvät rannat Miks yleensä pitää uida?? Itse olen viimeksi uinut 1959- ja hyvin olen pärjännyt.Olen tervve 180/85 ja yli 50v. !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu